Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter Leverans

Lager, leverans eller kundorder

Frågor som avser lagersaldo på tillgängliga artiklar, kundorder, hämtorder, lagerpåfyllnad till bufferförråd, turbilstider, ändring/ makulering av kundorder och hämtorder, byte av mottagare av hygienhjälpmedel mellan sammanboende.

010-473 80 80
val 2 därefter val 1 för lager, leverans eller kundorder

info.hmc@vgregion.se

Servicechef Magnus Thell- Stenvall
magnus.thell@vgregion.se
Tel: 076-104 19 01

Koordinator Mikael Hammargren
mikael.hammargren@vgregion.se
Tel: 010-441 40 82

Servicechef Elisabeth Bohlin-Selfjord
elisabeth.bohlin-selfjord@vgregion.se
Tel: 010-441 24 48

Koordinator Madeleine Andersson
madeleine.ma.andersson@vgregion.se
Tel: 010- 441 25 64

Koordinator Olle Litsen
olle.litsen@vgregion.se
Tel: 010- 441 25 95

Servicechef Dawit Goitom
dawit.goitom@vgregion.se
Tel: 070-571 67 38

Koordinator Viktoria Edlund
viktoria.edlund@vgregion.se
Tel: 010- 441 32 54

Servicechef Maria Carlberg
maria.carlberg@vgregion.se
Tel: 010-441 25 59

Koordinator Christoffer Blom
christoffer.blom@vgregion.se
Tel: 010- 441 24 53

Rekonditionering
Servicechef Jens Wallerman
jens.wallerman@vgregion.se
Tel: 072- 202 67 51

Koordinator Goran Ageton
goran.ageton@vgregion.se
Tel: 010- 441 32 48

Lager, leveranser transporter, inköp och buffertförråd
Servicechef Ingemar Larsson
ingemar.l.larsson@vgregion.se
Tel: 010- 441 32 36

Koordinator Simon Fransson
simon.fransson@vgregion.se
Tel: 010- 441 32 45

Servicechef Gunilla Olsson
gunilla.olsson@vgregion.se
Tel: 010-441 26 88

Koordinator Kristoffer Lidman
kristoffer.lidman@vgregion.se
Tel: 010- 441 26 56


Senast uppdaterad: 2021-09-02 14:14