Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter Underhåll

Teknisk support

För teknisk support avseende underhåll och teknisk rådgivning för hjälpmedel. Frågor gällande registrerade arbetsordrar.

010-473 80 80
val 2 därefter val 2 för teknisk support 

info.hmc@vgregion.se

Servicechef Helena Åström 
helena.astrom@vgregion.se
Tel: 010-441 40 61

Koordinator Edis Demir
edis.demir@vgregion.se
Tel: 010-441 40 64

Servicechef Martin Sahlin
martin.sahlin@vgregion.se
Tel: 010-441 26 13

Koordinator Olof Siveden
olof.siveden@vgregion.se
Tel: 010- 441 25 58

 

Servicechef Almir Avdic
almir.avdic@vgregion.se
Tel: 010-441 32 51

Koordinator Mats Olofsson
mats.o.olofsson@vgregion.se
Tel: 010- 441 32 62

Koordinator för medicinska behandlingshjälpmedel Sofia Carlsson
sofia.carlsson@vgregion.se
Tel: 010- 441 32 55

Servicechef Tanja Karlsson
tanja.karlsson@vgregion.se
Tel: 010-441 26 33

Koordinator Susanne Jacobsson
susanne.jacobsson@vgregion.se
Tel: 010- 441 26 31


Senast uppdaterad: 2021-10-27 09:53